Kandydatów spełniających powyższe wymagania zapraszamy do przesyłania CV za pomocą przycisku Aplikuj. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 7 ust. 1 RODO. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji."
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Backend

VOBACOM sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 22 dni
    do: 19 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • NoSQL

  • Spring Boot

  • Spring Framework

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój aplikacji w architekturze mikroserwisowej

  • wdrażanie, monitorowanie i optymalizowanie wytworzonych rozwiązań

  • analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań

  • tworzenie i testowanie prototypów

  • współpraca z zespołem badawczym

Nasze wymagania

  • doświadczenie minimum 3 lata w języku Java

  • znajomość ekosystemu Spring Framework/Spring Boot

  • znajomość baz danych relacyjnych i rozwiązań NoSQL

  • znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk

  • znajomość architektury mikroserwisowej

  • znajomość pełnego cyklu wytwarzania oprogramowania do dostarczenia produktu

  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy ze środowiskami skonteneryzowanymi

  • doświadczenie z frameworkami Quarkus/Micronaut

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę (ew. umowę cywilno-prawną)

  • zarobki dostosowane do posiadanych kwalifikacji i wyników

  • możliwość pracy w dużym, rozwojowym projekcie od samego początku

  • możliwość realizacji i współtworzenia innowacyjnego produktu

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • realny wpływ na działanie firmy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • płaska struktura oraz partnerska i przyjazna atmosfera pracy

  • szkolenia wspierające rozwój kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • udział w projekcie o charakterze badawczo-rozwojowym

  • biuro w dogodnej lokalizacji

  • tygodniowe pizza-day ;)

Zajmujemy się rozwojem produktów informatycznych w obszarze e-commerce, portali i aplikacji internetowych oraz technologii wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. W związku z realizacją projektów informatycznych IT poszukujemy: Programista Backend

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje