Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista baz danych

COIGO firmie

  • Mikołowska 100, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

COIG

Mikołowska 100

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • SQL

  • PL/SQL

  • Enterprise Architect

  • UML

Twój zakres obowiązków

  • rozbudowa (implementacja) systemu IT w oparciu o zmiany projektowane przez członków zespołu,

  • współpraca z analitykiem IT lub klientem w celu określenia sposobów realizacji poszczególnych wymagań biznesowych oraz opracowanie na tej podstawie projektu implementacji zmian w systemie IT,

  • wydawanie kolejnych wersji systemu IT wraz z dokumentacją zakresu zmian w nowych wersjach,

  • utrzymywanie wewnętrznej dokumentacji projektowej na poziomie biznesowym, logicznym, technicznym i na poziomie kodu aplikacji,

  • współpraca z zespołem testów w celu diagnostyki i poprawy błędów w systemie IT,

  • współpraca z zespołem wdrożeniowym w celu rozwiązywania problemów z wdrażaniem i utrzymaniem systemu IT.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość SQL i PL/SQL,

  • dobra znajomość bazy danych Oracle,

  • znajomość języka UML oraz podstawowa narzędzia Enterprise Architekt,

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w tworzeniu systemów IT (od strony bazy danych),

  • kompetencje „miękkie”: umiejętność myślenia analitycznego oraz projektowania konkretnych rozwiązań w oparciu o ogólne wymagania biznesowe, umiejętność identyfikowania i kreatywnego rozwiązywania problemów, umiejętność szybkiego uczenia się, umiejętność współpracy w zespole, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami, odpowiedzialność, staranność i sumienność przy realizacji zadań,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu/programowaniu systemów finansowo-księgowych z naciskiem na procesy związane z rozliczeniem kosztów w przedsiębiorstwach,

  • znajomość metodyk tworzenia i testowania oprogramowania,

  • znajomość systemów/środowisk wspomagających pracę programistów,

  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych,

  • znajomość funkcjonalności systemów elektronicznego obiegu dokumentów.

To oferujemy

  • możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • kawa / herbata

    COIG

    Firma COIG S.A. poszukuje analityków do zespołów opracowujących i dostarczających rozwiązania webowe dla klientów z sektora komercyjnego i publicznego (Systemy CMS, Portale WWW, Platformy e-Usług, Dedykowane i Zintegrowane Aplikacje Webowe, Systemy Elektroniczengo Obiegu Dokumentów, WorkFlow oraz Systemy Analityczno-Raportowe).

    Przewiń do profilu firmy