Oferta pracy

Programista Baz Danych

Advisory Group TEST Human ResourcesO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Naszym Klientem jest firma oferująca systemy informatyczne dla przedsiębiorstw. W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Programista Baz Danych.

Region:
Kraków, małopolskie
Programista Baz DanychNumer ref.: 7080

Wymagania:

  • Umiejętność programowania w języku Oracle PL/SQL na poziomie dobrym
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Dobre nastawienie do pracy zespołowej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca swobodnie czytać dokumentację techniczną
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

Obowiązki:

  • Analiza wymagań na podstawie dokumentacji, projektowanie oraz rozwój aplikacji bazodanowych
  • Optymalizacja wydajności procesów, zapytań i procedur PL/SQL
  • Współpraca z konsultantami wdrożeniowymi systemu IT

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o uznanej renomie, silnej pozycji rynkowej i międzynarodowym zakresie działalności
  • Udział w ciekawych projektach wdrożeniowych, w tym dla najbardziej renomowanych przedsiębiorstw
  • Dofinansowanie do systemu kafeteryjnego ( prywatna opieka medyczna, polisa na życie, Multisport)
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy