Programista Baz Danych

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 15.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    nr ref.: 7080

    Naszym Klientem jest firma oferująca systemy informatyczne dla przedsiębiorstw. W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Programista Baz Danych.

    Region:
    Kraków, małopolskie

    Wymagania:

    • Umiejętność programowania w języku Oracle PL/SQL na poziomie dobrym
    • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
    • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
    • Dobre nastawienie do pracy zespołowej

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca swobodnie czytać dokumentację techniczną
    • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

    Obowiązki:

    • Analiza wymagań na podstawie dokumentacji, projektowanie oraz rozwój aplikacji bazodanowych
    • Optymalizacja wydajności procesów, zapytań i procedur PL/SQL
    • Współpraca z konsultantami wdrożeniowymi systemu IT

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o uznanej renomie, silnej pozycji rynkowej i międzynarodowym zakresie działalności
    • Udział w ciekawych projektach wdrożeniowych, w tym dla najbardziej renomowanych przedsiębiorstw
    • Dofinansowanie do systemu kafeteryjnego ( prywatna opieka medyczna, polisa na życie, Multisport)
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    bottom