Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Baz Danych

Nexus Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PL/SQL

  • Oracle

Mile widziane

  • Oracle Forms/Reports

  • C#

  • .NET

  • XML

  • XSLT

Twój zakres obowiązków

  • Jeżeli podejmiesz z nami współpracę, będziesz brał udział w zapewnieniu rozwoju i utrzymaniu systemu Eskulap. Rozwój systemu będzie realizowany przez projektowanie, implementację oraz konfigurację nowych funkcjonalności.

Nasze wymagania

  • znajomość zasad pracy relacyjnych baz danych (preferowane Oracle)

  • praktyczna znajomość SQL oraz PL/SQL

  • otwartość i komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolność do samodzielnego podejmowania złożonych zadań

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • znajomość zagadnień z zakresu inżynierii oprogramowania i/lub projektowania baz danych

  • doświadczenie w optymalizacji zapytań w bazach danych

  • wiedza w dziedzinie systemów HIS (Hospital Information System)

  • znajomość Oracle Forms/Reports

  • znajomość C#/.NET, XML/XSLT

To oferujemy

  • zatrudnienie na UoP lub B2B

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • współpraca z doświadczonymi programistami

  • profesjonalna organizacja pracy

  • czynny udział w projektowaniu rozwiązań

  • elastyczny czas pracy z możliwością home office

  • praca zdalna w czasie pandemii

  • karta MultiSport

  • pakiet Medicover

  • lokalizacja biura w centrum miasta i bardzo dobry dojazd komunikacją miejską

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Nexus Polska jest jednym z największych twórców oprogramowania dla polskiego rynku ochrony zdrowia, częścią NEXUS AG, czołowej europejskiej firmy dostarczającej rozwiązania dla sektora opieki zdrowotnej. Branża medyczna nieustannie dostarcza nam interesujących wyzwań, tworząc znakomite warunki do rozwoju zawodowego dla programistów. Tworzymy aplikacje desktopowe, aplikacje intranetowe, internetowe, usługi sieciowe, aplikacje obsługujące komunikację z urządzeniami oraz aplikacje mobilne. Może właśnie Ty pasujesz do naszego zespołu?

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania, jesteś zainteresowany ofertą i chciałbyś stać się członkiem naszego zespołu, prześlij nam swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Zrób pierwszy krok, podejmij wyzwanie i kliknij w „Aplikuj teraz”!