Oferta pracy

Programista Baz Danych

KRUK S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

  • MS SQL Server

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie rozwiązań i standardów oraz obsługa środowiska bazy danych

  • importy i aktualizacje danych

  • tworzenie i modyfikacja mechanizmów automatycznych

  • rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników

  • prowadzenie projektów w obszarze odpowiedzialności i udział w projektach ogólnofirmowych

  • doskonalenie obecnych procesów i systemów, ocena nowych technologii

  • projektowanie mechanizmów przepływu danych

  • utrzymanie obecnych procesów realizowanych dla Partnerów Biznesowych GK KRUK w zakresie baz danych

  • wdrożenie Partnerów Biznesowych

  • realny wpływ na kierunki rozwoju technicznego i technologicznego w zakresie INKASO

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenia z relacyjnymi bazami danych w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży finansowej/windykacyjnej

  • zaawansowana wiedza z zakresu relacyjnego modelu danych

  • bardzo dobra znajomość T-SQL i MS SQL Server

  • biegłość w tworzeniu i zrozumieniu tabel/widoków/procedur/funkcji

  • bardzo dobra znajomość SSIS (Integration Services, dtsx)

  • komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia

  • znajomość metod optymalizacji zapytań

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o: umowę o pracę

  • Elastyczny czas pracy

  • Aktualnie oferujemy możliwość pełnej pracy zdalnej, a po pandemii - w modelu hybrydowym

  • Parking dla rowerów i samochodów (jak już wrócimy do biur)

  • Atrakcyjny pakiet benefitów dla pracowników: prywatna opieka medyczna: Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii, ubezpieczenie dla pracownika na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • Kafeteria MyBenefit

KRUK S.A.

Jesteśmy jedną z linii biznesowych należących do GK Kruk S.A. Naszymi Partnerami Biznesowymi są, m.in. banki i firmy ubezpieczeniowe, dla których świadczymy usługi windykacji należności (tzw. Inkaso). Jesteśmy obszarem, który dynamicznie się rozwija. Jeśli masz pasję, wiedzę i pomysły, to aplikuj! Poszukujemy osób, które będą odpowiedzialne za zabezpieczenie procesów informatycznych związanych z obsługą naszych Partnerów Biznesowych. Wyzwania Inkaso są różnorodne, wymagają nieszablonowego podejścia, zapewniając tym samym możliwość rozwoju kompetencji przy bezpośredniej współpracy z największymi podmiotami rynku finansowego, ubezpieczeniowego oraz z wielu innych branż.

Przewiń do profilu firmy