Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista baz danych

IT Systems and Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Syta 68A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IT Systems and Solutions Sp. z o.o.

Syta 68A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Visual Studio

  • SQL Server

  • MySQL

  • T-SQL

  • PL/SQL

Mile widziane

  • ASP.NET Core

  • Redis

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie rozwiązań bazodanowych

  • Modelowanie struktur danych

  • Implementacja procesów bazodanowych

  • Testowanie oraz wdrażanie tworzonych rozwiązań

  • Diagnozowanie i usuwanie błędów

  • Optymalizacja oraz poprawa wydajności działających procesów

  • Praca w środowiskach Visual Studio, SQL Server, MySQL

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu w językach T-Sql, PlSql

  • Znajomość relacyjnych baz danych

  • Znajomość zasad ACID

  • Umiejętność tworzenia zapytań przy założeniach dostępu współbieżnego i transakcyjnego

  • Znajomość podstaw programowania obiektowego

  • Wiedza na temat optymalizacji działania baz danych

  • Umiejętności analitycznych, rozumienie procesów biznesowych i ich poprawnego mapowania

  • Umiejętność identyfikacji, analizowania oraz rozwiązywania problemów

  • Znajomość technologii używanych na platformie ASP.NET Core

  • Doświadczenie w obszarze nierelacyjnych baz danych (np. Redis)

  • Znajomość pracy w środowisku Microsoft Visual Studio

  • Chęć poznania i zdobycia wiedzy w zakresie ESB, SSO, programowania C#

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym korzystanie z dokumentacji

To oferujemy

  • Bezpośrednią, stabilną współpracę na zasadach umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących projektach

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Firmowe spotkania

  • Elastyczne godziny pracy

IT Systems & Solutions jest spółką zajmującą wiodącą pozycję na rynku dostawców kompleksowych rozwiązań podnoszących konkurencyjność, produktywność i bezpieczeństwo środowisk informatycznych. Naszym klientom oferujemy rozwiązania oparte o najnowsze technologie i najlepsze praktyki.

Bezpieczeństwo, stabilizacja, rozwój i równowaga to wartości naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy