Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Baz Danych

ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Ludwika Kondratowicza 37

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

Mile widziane

  • C# / .NET Core

  • ERP

  • XML

  • EDI

Twój zakres obowiązków

  • LOGEXPERT (logexpert.pl) to dział biznesowy firmy ITCenter, który od ponad 22 lat produkuje oprogramowanie do wspomagania, produkcji, transportu oraz logistyki magazynowania. Aktualnie, nasz Dział Produkcji Oprogramowania, poszukuje samodzielnego programisty który odpowiedzialny będzie za projektowanie, optymalizację i prowadzenie rozwoju baz danych naszych produktów, udział w projektach integracyjnych wsparcie developerów w zakresie bazodanowym. Stanowisko dostępne jest w Warszawie (Praga Płn.) oraz w oddziale w Białymstoku.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w zakresie projektowania i programowania baz danych w T-SQL;

  • praktyczna znajomość zagadnień bazodanowych (przygotowywanie złożonych zapytań, procedur i funkcji), wykorzystanie dynamicznego SQL;

  • doświadczenie w optymalizacji baz danych, wersjonowaniu, dodawaniu i aktualizacji obiektów i z wzorca;

  • umiejętność analitycznego myślenia (analizowanie błędów po stronie baz danych, identyfikacja);

  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów wydajnościowych;

  • umiejętność optymalizacji zapytań dla baz danych MSSQL Server;

  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych MSSQL;

  • umiejętność projektowania i modelowania struktur baz danych (znajomość UML);

  • umiejętność sporządzania zaawansowanych raportów z użyciem języka zapytań SQL;

  • znajomość rozwiązań klasy BI (PowerBI, Tableau, Qlik);

  • znajomość technologii .NET Framework (C#);

  • doświadczenie w pracy opartej o metodologię SCRUM;

  • umiejętność ustalania priorytetów zadań i organizacji pracy własnej;

  • znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność programowania backendowego z wykorzystaniem C# / .NET Core

  • Tworzenie interfejsów wymiany danych oraz obsługi logiki biznesowej

  • Znajomość zagadnień: gospodarki magazynowej (WMS), procesów logistycznych, transportowych i handlowych,

  • Znajomość systemów ERP np. SAP Business One, Comarch CDX XL/Altum, Asseco BS.

  • Zainteresowanie zagadnieniami ETL oraz Business Intelligence,

  • Znajomość XML oraz EDI.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • product owner
  • project manager
  • scrum master

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • firma wspiera projekty open source

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • samodzielne stanowisko i realny wpływ na rozwój produktów,

  • współudział w tworzeniu architektury naszych aplikacji,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w kreatywnym zespole profesjonalistów,

  • codzienny kontakt z ludźmi i technologią,

  • aktywne uczestnictwo w budowaniu zespołu, którego zadaniem jest wdrażanie rozwiązań dedykowanych u naszych kluczowych klientów,

  • elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej,

  • możliwość dalszego rozwoju, udziału w ciekawych projektach i awansowania.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa rekrutacyjna/rozmowa telefoniczna

2

Druga rozmowa kwalifikacyjna

3

Podjęcie decyzji

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Wymiar etatu: Pełny etat

  • Rodzaj umowy: Do ustalenia

  • Min. doświadczenie: 3 lata

  • Min. wykształcenie: średnie zawodowe