Oferta pracy

Programista Baz Danych

Fabrity

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

  • C#

  • MSSQL

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie bazy danych,

  • pisanie oraz optymalizowanie zapytań SQL,

  • wspieranie zespołów projektowych w tematach baz danych,

  • bieżąca komunikacja nt. prowadzonych zleceń wew.projektowych,

  • bardzo dobra znajomość freamworków T-SQL, C#, MSSQL.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy programisty baz danych, który będzie odpowiedzialny za wsparcie i rozwój bieżących projektów w naszych strukturach (90% rozwoju 10% serwisu i utrzymania). Po zakończeniu wdrożenia dajemy możliwość rozwoju w tematach BI. Szukamy osoby, która bardzo dobrze znającej freamworki T-SQL, C#, MSSQL. Jeśli chcesz się rozwijać w takich technologiach aplikuj na nasze ogłoszenie!

To oferujemy

  • możliwość realizacji projektów dla największych firm w Unii Europejskiej,

  • 100% remote lub prace hybrydową (Warszawa, Łódź, Rzeszów, Białystok),

  • stabilne zatrudnienie na podstawie preferowanej formy umowy (UoP, B2B),

  • pakiet medyczny,

  • karta multisport,

  • ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • Niekorporacyjna atmosfera pracy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możesz dołączyć do Fabrity Academy i Fabrity Labs

  • Karta Multisport

Fabrity

Fabrity to polski software house, którego partnerami są innowacyjne firmy z całego świata. Wspieramy ich w procesie transformacji cyfrowej, oferując swoją wiedzę w zakresie tworzenia oprogramowania i projektowania doświadczeń użytkowników.

Nasze główne kompetencje obejmują projektowanie produktów cyfrowych, tworzenie specjalistycznego oprogramowania na zamówienie, budowanie aplikacji internetowych i mobilnych.

Przewiń do profilu firmy