Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Baz Danych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

    Programista Baz Danych w zespole Dev-Ops
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: pracuj/DRA/SQL

    Główne zadania:

    • Analiza i tunning wydajności kodu SQL
    • Wsparcie zespołu programistów w obszarze optymalizacji kodu SQL
    • Migracje baz danych na nowsze wersje SQL Servera
    • Dostosowanie baz danych do pracy z technologią InMemory i kompilowanymi procedurami składowanymi
    • Wsparcie dla administratorów baz danych
    • Rozwiązywanie bieżących problemów dotyczących niespójności/uszkodzenia danych
    • Programowanie SQL (tworzenie procedur składowanych, funkcji, jobów)
    • Przygotowywanie raportów w Reporting Services
    • Rozwój procesów zasilania danymi (SSIS)

    Wymagania:

    • Doświadczenie w programowaniu/projektowaniu systemów bazodanowych MSSQL Server 2008/2012+
    • Bardzo dobra znajomość języka T-SQL
    • Umiejętność rozwiązywania problemów wydajnościowych, praktyczna znajomość narzędzi wspomagających tunning wydajności serwera SQL (profiler, perfom, itp.)
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Mile widziane:

    • Umiejętność programowania z wykorzystaniem technologii ASP.NET, C# 3.0, XML, WebServices

    Oferujemy:

    • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacji wykorzystywanej przez kilka milionów użytkowników
    • Współtworzenie rozwiązań odpowiadających na realne potrzeby biznesowe
    • Możliwość samorozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji
    • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
    • Atrakcyjny pakiet premiowy, umowę o pracę, darmowy pakiet medyczny, dofinansowanie do zainteresowań, kartę Multisport
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    bottom