Oferta pracy

Programista BI

Rossmann SDP

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • praca zdalna
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Qlik

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie raportów działających na dużych zbiorach danych;

  • Tworzenie pulpitów wskaźników KPI i reprezentacji danych;

  • Tworzenie dokumentacji biznesowej i użytkownika;

  • Przegląd i ulepszanie istniejących raportów;

  • Propagowanie rozwiązań BI wewnątrz firmy.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań Business Intelligence, w szczególności Qlik Sense;

  • Zorientowanie na klienta - dobrze słucha i rozumie przedstawione problemy;

  • Krytyczne myślenie - nie boi się zadawać pytań i kwestionować przedstawionych wymagań;

  • Zorientowanie na szczegóły - silna dbałość o szczegóły, dobry w wykrywaniu niedokładności w danych;

  • Rozwiązywanie problemów - rozwiązywanie problemów na etapie programowania, znajdowanie alternatywnych rozwiązań;

  • Innowacyjny - kreatywny i zdolny do wymyślania innowacyjnych rozwiązań problemów biznesowych;

  • Myślenie projektowe - zrozumienie roli doświadczenia użytkownika i umiejętność przestrzegania zasad projektowania.

Podział czasu pracy
70%

budowa nowych rozwiązań

30%

utrzymanie

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • testy funkcjonalne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwość skorzystania z 50% kosztów uzyskania przychodów;

  • Dofinansowanie zajęć sportowych;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Dofinansowanie nauki języków;

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Elastyczny czas pracy;

  • Owoce;

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi;

  • Spotkania integracyjne;

  • Inne benefity.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji/CV

2

Rozmowa wstępna

3

Rozmowa techniczna

4

Zatrudnienie

Tworzymy autorskie rozwiązania e-commerce’owe i marketingowe z ramienia największej drogerii internetowej w Polsce. Przy pomocy szerokiej gamy technologii frontendowych i backendowych rozwijamy dziesiątki autonomicznych mikrousług zorientowanych domenowo, które lokujemy nie tylko w chmurze publicznej ale również prywatnej.

Rozwijane przez nas aplikacje zostały stworzone z myślą o wysokiej jakości oraz szerokiej dostępności (ponad 7 MLN aktywnych użytkowników). Nieustannie dążymy do opanowania najnowszych trendów oraz staramy się je kreować sami, aby również w tej płaszczyźnie być niekwestionowanym liderem.

Przewiń do profilu firmy