Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista BI

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • Tworzenie raportów i analiz dla użytkowników systemów;
    • Przetwarzanie i analiza danych;
    • Zbieranie wymagań dotyczących raportów i analiz;
    • Diagnozowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów;
    • Udział w projektach rozwoju systemów BI;
    • Wsparcie użytkowników systemów.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka zapytań T-SQL;
    • Dobra znajomość SQL Server Reporting Services;
    • Znajomość zagadnień związanych z budową hurtowni danych;
    • Umiejętności analityczne i organizacyjne;
    • Zdolność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów;
    • Rzetelność i odpowiedzialność;
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Mile widziane:

    • Znajomość SQL Server Integration Services;
    • Znajomość SSAS Tabular;
    • Doświadczenie w realizacji rozbudowanych projektów.

    Oferujemy:

    • Możliwość wyboru formy współpracy;
    • Elastyczny czas pracy;
    • Możliwość udziału w dedykowanych szkoleniach;
    • Pracę przy projektach wspierających kluczowe obszary działalności firmy;
    • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in. karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, opieka medyczna, nauka języka angielskiego na preferencyjnych warunkach;
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem swojej branży.