Oferta pracy

Programista BI

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Targowa 72, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Targowa 72

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MSSQL

  • SSIS

  • Power BI

  • GCP

Mile widziane

  • Data Studio

  • Big Query

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zaawansowana analiza i wizualizacja danych w najnowszych technologiach oraz tworzenie raportów BI;

  • Projektowanie i implementacja procesów zasilania hurtowni danych;

  • Udział w tworzeniu nowej architektury ekosystemu danych w technologii Google Cloud Platform;

  • Udział w innowacyjnych projektach biznesowych prowadzonych w środowisku międzynarodowym.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu oraz optymalizacji zapytań w MSSQL oraz tworzeniu raportów;

  • Potrafisz tworzyć przepływy integracyjne w SSIS lub Google Data Flow;

  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu raportów i analizie danych;

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim;

  • Masz wykształcenie wyższe.

  • Znasz architekturę chmury Google, BigQuery i Data Studio;

  • Masz doświadczenie w zaawansowanej analizie danych i Machine Learning.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum
  • kanban

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie;

  • Zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów;

  • Pracę w organizacji o wysokiej kulturze zarządzania;

  • Szkolenia i możliwość udziału w projektach ogólnofirmowych;

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę Multisport;

  • Akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa;

  • Dogodny dojazd do biura- centrala mieści się przy drugiej linii metra;

  • Możliwość przyłączenia się do licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych poprzez Fundację Leroy Merlin Polska.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • Akcjonariat pracowniczy

  • Premie kwartalne