Logo Pracuj.pl

Programista Big Data

CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Python

  • Scala

  • SQL

  • Hadoop

  • Spark

  • Kafka

  • NiFi

  • Elasticsearch

  • Hive

O projekcie

Jesteśmy renomowaną, kanadyjską firmą konsultingową. Szukamy pracownika, który spełni się nie tylko w programowaniu, ale chce mieć możliwość analizy systemów finansowych oraz wpływu na ich projektowanie, rozwój oraz wdrożenia. Cenimy osoby, które potrafią znaleźć wspólny język zarówno z biznesem, jak i z ekspertami technicznymi.

Oprócz dużych możliwości rozwoju oferujemy unikalne na rynku benefity pracownicze, dzielimy się specjalistyczną wiedzą i dobrymi praktykami IT. Zapewniamy także wsparcie doświadczonych koleżanek i kolegów z CGI.

Twój zakres obowiązków

  • praca w metodyce zwinnej
  • możliwość rozwoju istniejącego kodu jak i stworzenia nowego serwisu lub aplikacji
  • współpraca z innymi zespołami developerskimi i przedstawicielami biznesu
  • tworzenie dokumentacji swojej pracy
  • opcja dalszego rozwoju w pracy z innymi systemami i projektami firmy CGI

Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu i programowaniu systemów IT
  • bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego z języków Java/Python/Scala oraz zasady programowania obiektowego i tworzenia czystego kodu
  • doświadczenie w pracy z technologiami Big Data jak Hadoop, Spark, Kafka, NiFi, Elasticsearch, Hive, etc
  • znajomość SQL oraz doświadczenie z pracą z bazami danych (preferowany PostgreSQL)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • znajomość metodyki Agile (Scrum)

Mile widziane

  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem Spring Framework, Spring Boot, Liquidbase
  • doświadczenie w tworzeniu mikroserwisów i/lub usług typu REST API
  • znajomość Docker oraz Kubernetes
  • znajomość rozwiązań NoSQL
  • znajomość IntelliJ IDEA/Pycharm oraz umiejętność pracy z GIT

To oferujemy

  • umowa o pracę (jeśli masz inne oczekiwania, napisz nam o tym)
  • opieka zdrowotna / Medicover Maxima
  • plan zakupu akcji (SPP) dofinansowany przez CGI
  • karta Multisport Plus
  • program wsparcie pracowników Oxygen
  • profit Participation Plan – plan premii rocznych
  • premiowany program poleceń, minimum 6k PLN
  • program Be Consultant
  • praca Twórcza – autorskie koszty uzyskania przychodów
  • atrakcyjny program szkoleń - Brown Bagi, hackathony i dzielenie się wiedzą
  • prezenty okolicznościowe na świętowanie rocznic
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie, od wypadku i poważnego zachorowania
  • dodatkowe ubezpieczenie od urodzenia dziecka

CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.

CGI jest globalnym dostawcą usług informatycznych i biznesowych, świadczącym wysokiej jakości usługi doradztwa biznesowego, integracji systemów i outsourcingu. Z ponad 77500 profesjonalistami w 40 krajach, z czego prawie 500 w Polsce w 3 miastach, CGI jest światowym liderem w przekształcaniu innowacji, informacji i technologii w sukces naszych klientów. Jest to połączenie, które otwiera wiele elastycznych ścieżek kariery.

Jeśli dołączysz do nas w CGI, otrzymasz możliwość stania się właścicielem, co oznacza, że możesz wpływać na przyszłość firmy, budować sukces i brać udział w tworzeniu wartości. Jako właściciele jesteśmy zaangażowani w to, co robimy i wpływa to na to, jak współpracujemy z naszymi klientami i między sobą.

Programista Big Data, Kraków