Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista, Biuro Teleinformatyki

PKP Intercity S.A.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • PostgreSQL

  • Oracle

  • Microsoft SQL Server

  • GIT

Mile widziane

  • Android SDK

  • iOS SDK

  • Flutter

Twój zakres obowiązków

  • programowanie aplikacji z wykorzystaniem języków oprogramowania Java,

  • projektowanie i implementację aplikacji oraz baz danych na potrzeby tworzonych systemów,

  • przeprowadzenie testów jednostkowych wytwarzanego oprogramowania,

  • analizę defektów zgłaszanych przez użytkowników, odtworzenie błędów,

  • przygotowanie dokumentacji po-wykonawczej,

  • zapewnienie zgodności opracowywanych systemów ze standardami międzynarodowymi,

  • współpracę z testerami przy przygotowaniu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku programisty Java

  • znajomość jednej z baz: PostrgreSQL, Oracle lub Microsoft SQL Server,

  • znajomość GIT,

  • zdolności analitycznych oraz umiejętności samoorganizowania pracy,

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

  • dokładność, rzetelność, samodzielność,

  • zapał do pracy,

  • umiejętność wyjścia poza schematy.

  • znajomość: Android SDK, iOS SDK, Flutter.

To oferujemy

  • pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,

  • benefity pozapłacowe m.in.: zniżka na przejazdy kolejowe, pakiety medyczne i sportowe, dofinansowanie do nauki i szkoleń, dofinansowanie do wczasów,

  • wsparcie aktywności sportowych – drużyny firmowe,

  • dodatkowy dzień wolny w roku - 25.11. Dzień Kolejarza,

  • pracę na odpowiedzialnym stanowisku,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w dynamicznym środowisku,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • pracę w oparciu o umowę o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który uruchamia ok. 380 pociągów dziennie. Łączy centra miast oraz ośrodki turystyczne, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Zatrudnia 8,5 tys. pracowników w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy