Ta oferta pracy jest nieaktualna od 269 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Business Intelligence

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-01-25

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Szukasz nowej pracy?

Chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny?

Masz ambicje by wciąż się rozwijać i realizować ciekawe projekty?

Dołącz do nas!

Szukamy osoby na stanowisko:

Gdzie pracujemy? Gdynia Orłowo, w bliskiej odległości od SKM, przystanków autobusowych i trolejbusowych, a także zatoki i malowniczych klifów, gdzie można nabrać energii zarówno przed, jak i po pracy.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z analitykami biznesowymi w zakresie określania potrzeb raportowych,
  • Projektowanie i rozwój systemu raportowego,
  • Modelowanie i budowa struktur danych wielowymiarowych,
  • Tworzenie i rozwój procesów ETL, czyszczenia danych, automatyzacji zasilania,
  • Przeprowadzenie testów i zapewnienie kontroli jakości dla dostarczanych raportów,
  • Integracje z systemami zewnętrznymi,
  • Proponowanie usprawnień w budowanych rozwiązaniach,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowej,
  • Wsparcie i obsługa użytkowników w zakresie dostarczonych raportów,
  • Realizacja rozwiązań opartych o relacyjne bazy danych (Sql Server, Oracle),
  • Współpraca w zespole programistów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki informatyczne lub telekomunikacyjne),
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomości baz danych (Oracle, MS) i języków PL/SQL, T-SQL,
  • Znajomość technologii MS SSRS, SSAS i SSIS,
  • Znajomość projektowanie rozwiązań bazodanowych,
  • Znajomość systemów wersjonowania (SVN),
  • Znajomość środowiska programistycznego Visual Studio,
  • Znajomość tworzenia procesów ETL, agregatów i optymalizacji zapytań.
  • Kreatywność,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie
    dokumentacji technicznej,
  • Wysoka motywacja, uczciwość, zorientowanie na rezultaty,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży,
  • Ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych: CV oraz listu motywacyjnego z zaznaczeniem nazwy stanowiska i lokalizacji, za pomocą przycisku Aplikuj.
rekrutacja@vectra.pl

lub na adres:
Vectra S.A. Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi,
Al. Zwycięstwa 253, 81-525 Gdynia

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)"

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się