Ta oferta pracy jest nieaktualna od 574 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Business Intelligence

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 25.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz nowej pracy?

    Chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny?

    Masz ambicje by wciąż się rozwijać i realizować ciekawe projekty?

    Dołącz do nas!

    Szukamy osoby na stanowisko:

    Gdzie pracujemy? Gdynia Orłowo, w bliskiej odległości od SKM, przystanków autobusowych i trolejbusowych, a także zatoki i malowniczych klifów, gdzie można nabrać energii zarówno przed, jak i po pracy.

    Zakres obowiązków:

    • Współpraca z analitykami biznesowymi w zakresie określania potrzeb raportowych,
    • Projektowanie i rozwój systemu raportowego,
    • Modelowanie i budowa struktur danych wielowymiarowych,
    • Tworzenie i rozwój procesów ETL, czyszczenia danych, automatyzacji zasilania,
    • Przeprowadzenie testów i zapewnienie kontroli jakości dla dostarczanych raportów,
    • Integracje z systemami zewnętrznymi,
    • Proponowanie usprawnień w budowanych rozwiązaniach,
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowej,
    • Wsparcie i obsługa użytkowników w zakresie dostarczonych raportów,
    • Realizacja rozwiązań opartych o relacyjne bazy danych (Sql Server, Oracle),
    • Współpraca w zespole programistów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki informatyczne lub telekomunikacyjne),
    • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Znajomości baz danych (Oracle, MS) i języków PL/SQL, T-SQL,
    • Znajomość technologii MS SSRS, SSAS i SSIS,
    • Znajomość projektowanie rozwiązań bazodanowych,
    • Znajomość systemów wersjonowania (SVN),
    • Znajomość środowiska programistycznego Visual Studio,
    • Znajomość tworzenia procesów ETL, agregatów i optymalizacji zapytań.
    • Kreatywność,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie
      dokumentacji technicznej,
    • Wysoka motywacja, uczciwość, zorientowanie na rezultaty,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży,
    • Ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
    • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu,
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych: CV oraz listu motywacyjnego z zaznaczeniem nazwy stanowiska i lokalizacji, za pomocą przycisku Aplikuj.
    [email protected]

    lub na adres:
    Vectra S.A. Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi,
    Al. Zwycięstwa 253, 81-525 Gdynia

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)"

    Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.