Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista C# back-end

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 14.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dlaczego powinieneś dołączyć do IT Kontrakt? Bo tutaj jesteśmy sobą!
    Zgranym zespołem ekspertów, który ponad wszystko ceni sobie partnerskie relacje. Szukamy wyzwań nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale również tam, gdzie liczy się dobra zabawa oraz spełnianie naszych pasji - nie tylko tych związanych z IT. „Aktywnie po pracy – efektywnie w pracy” to hasło, które faktycznie odzwierciedla nasze codzienne działania. Dołącz do nas i przekonaj się sam!
    Programista C# (back-end)
    Polska, Poznań
    Nr ref.: KS/C#/POZ/09/P

    Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

    Obowiązki:

    • Tworzenie i modyfikowanie kodów serwisów z zachowaniem najwyższej jakości i zgodności z aktualnymi standardami sieciowymi
    • Projektowanie, implementacja oraz utrzymanie wysokiej jakości oprogramowania
    • Tworzenie kodu wieloplatformowego, który będzie działać na systemach Windows i Linux
    • Współpracowanie architektury i kierunków rozwoju systemów
    • Praca w Poznaniu

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość C# (mile widziane C++, .NET, PHP)
    • Dobra znajomość MS SQL Server
    • Znajomość MVC lub WEB Forms
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (czytanie dokumentacji technicznej, brak kontaktu z klientem)

    Oferujemy

    Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    Stabilne zatrudnienie
    w profesjonalnym środowisku
    Zróżnicowany zakres realizowanych
    projektów
    Prywatna opieka
    medyczna i karta sportowa
    Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    Pracę w zespole, dla którego Twoja opinia ma znaczenie
    Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe

    Oferujemy:

    • Stabilną, długofalową pracę wśród profesjonalistów, w oparciu o umowę o pracę, umowę B2B
    • Pracę w zespole, dla którego liczy się Twoja opinia
    • Wsparcie opiekuna przez cały okres współpracy
    • Pomoc w relokacji do Poznania
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe np. bieg IT, wycieczki rowerowe, mecze piłki nożnej i koszykówki
    • Benefity dostosowane do Twoich potrzeb

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Programista C# (back-end)

    .Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.