Programista C#

  • Chorzów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.03.2019
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 14.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dział IT to prężnie rozwijająca się struktura w firmie Moto-Profil, na której sukces składa się niemal 60 osób, podzielonych na kilka zespołów specjalizujących się w różnorodnych dziedzinach (administracja, programowanie, obsługa klienta, itd.). Projekty realizowane przez dział IT skoncentrowane są wokół szeroko pojętej branży motoryzacyjnej. Obejmują m.in. e-commerce, ERP, WMS czy CRM. Rozwój działań wspieramy użyciem najnowszych rozwiązań wspomagających (JIRA, SalesForce, Git, TeamCity i inne) oraz technologii (ASP.NET MVC 5, NET Core 2.0, HTML5, CSS3, Knockout.js, Bootstrap, Xamarin, WebApi, Zend Framework PHP, Oracle, MSSQL Server). Praca w dziale IT umożliwia podnoszenie osobistych kwalifikacji przy wsparciu doświadczonego zespołu profesjonalistów.

    Miejsce pracy: Chorzów

    Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

    • Bardzo dobrze znasz C#
    • Znasz bazy danych Oracle i język SQL
    • Masz doświadczenie w aplikacjach desktopowych opartych o WinForms
    • Masz doświadczenie w budowaniu serwisów opartych o WebAPI
    • Znasz technologię WebService
    • Znasz .NET Framework

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie w pracy z systemem JIRA
    • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
    • Doświadczenie w zarządzaniu architekturą mikroserwisów
    • Znajomość .NET Core 2.1

    Zakres obowiązków:

    50%
      - Utrzymanie istniejącego systemu

    50%
      - Implementacja nowego wyglądu aplikacji internetowych

    Zapewniamy Ci:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym)
    • Zapewniamy komfortowe stanowisko pracy wyposażone w niezbędne narzędzia
    • Pracę nad ciekawymi projektami tworzonymi przez nasz zespół
    • Elastyczne godziny pracy (7-15, 8-16, 9-17)
    • Krótki proces rekrutacyjny: rozmowa i test wiedzy podczas jednego spotkania

    Możemy Ci zaoferować:
    Stabilne
    zatrudnienie
    Prywatna opieka medyczna
    Ubezpieczenie
    na życie
    Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

    Przyjazna
    atmosfera

    System benefitów pracowniczych
    Nowoczesne narzędzia pracy
    Lokalizacja blisko
    A4 i DTŚ
    Dofinansowanie do nauki języka obcego
    Możliwość
    rozwoju

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    "Informujemy iż niektóre z benefitów dostępne są dla pracowników po roku pracy.

    Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Wysłanie swojej oferty w procesie rekrutacyjnym na wyżej wymienione stanowisko, poprzez kliknięcie „Aplikuj teraz”, jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Moto-Profil.

    Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Moto-Profil sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów. Ponadto, informujemy, że:

    - Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Moto-Profil w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na wskazane stanowisko, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
    - Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do 12 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia zgody na dalsze rekrutacje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 24 miesięcy.
    - Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
    - Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
    - Wszelkie żądania proszę wysyłać na adres [email protected] lub [email protected]
    - Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – GIODO, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
    - Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
    - Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany"