Programista C#/Developer systemu ERP enova365

  • Kraków, Balice (pow. krakowski), małopolskie
  • Przemysłowa 17, 32-083 Balice, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • 2019-08-19
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-09-18)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Consultronix SA od ponad 30 lat zajmuje się wyposażaniem placówek ochrony zdrowia w sprzęt medyczny od ponad 40 światowych producentów. Naszą specjalnością są okulistyka, urologia, kardiologia, dermatologia oraz diagnostyka obrazowa.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Balice

    Twoje zadania:

    • projektowanie i implementacja nowych funkcji systemu enova365
    • utrzymanie oraz rozwój istniejących aplikacji
    • testowanie rozwiązań
    • tworzenie dokumentacji technicznej
    • szkolenie i wsparcie techniczne użytkowników systemu enova365

    Nasze oczekiwania:

    • znajomość programowania w języku C#
    • doświadczenia w pracy w środowisku Visual Studio
    • umiejętności analitycznego myślenia, diagnozowania i rozwiązywania problemów
    • samodzielności w pracy, odpowiedzialności oraz dokładności
    • komunikatywności i otwartości

    Na pewno docenimy:

    • znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych
    • znajomość platformy.Net
    • znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP
    • doświadczenie w tworzeniu dodatków enova365

    Oferujemy:

    • dowolną i elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza)
    • pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku medycznym
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
    • bogaty pakiet socjalny: Karta MultiSport, prywatna Opieka Medyczna, bilety do kina, spotkania Integracyjne
    • przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV)
    klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Consultronix SA z siedzibą przy ulicy Przemysłowej 17 w Balicach. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego lub także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych w przypadku wyrażania przez Państwa stosownej zgody. Dane te mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dostęp do danych na podstawie stosownych umów mogą posiadać także podmioty wspierające Consultronix SA w zakresie usług oraz infrastruktury IT (w szczególności w zakresie usług hostingowych). Podstawą przetwarzania danych są obowiązujące regulacje prawne (w szczególności Kodeks Pracy) oraz udzielona przez Państwa zgoda. Przetwarzane przez administratora dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji lub do czasu odwołania udzielonej przez Państwa zgody w przypadku przetwarzania danych dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych. Posiadają Państwo prawo do:
    • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także do przenoszenia swoich danych osobowych;
    • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
    • niesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO - Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych)
    Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa, w szczególności Kodeksu pracy jest obligatoryjne, w pozostałym przypadku jest dobrowolne. Wszelkie zapytania oraz oświadczenia w zakresie ww. praw należy kierować pod poniższe dane kontaktowe:
    Dane kontaktowe administratora danych: Consultronix SA z siedzibą przy ulicy Przemysłowej 17 [email protected]

    Uprzejmie prosimy o zamieszczanie na CV następującej klauzuli zgody: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Consultronix SA zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 zdnia 27 kwietnia 2016 r."

    Jeżeli życzą sobie Państwo, aby przesłane CV było brane pod uwagę również w przypadku przyszłych procesów rekrutacyjnych, bardzo prosimy także o dodanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych, również dla celów przyszłych rekrutacji"