Logo Pracuj.pl

Programista C# Full Stack

ExtremeGB LtdO firmie

16 000–20 000
netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie
    małopolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Poszukiwany kandydat dołączy do zespołu programistów pracujących nad rozwojem aplikacji firmowych, składających się z grupy projektów www (sklep, CMS, obsługa magazynu, CRM, SCM, księgowość, marketing, zarządzanie i raportowanie) i aplikacji serwerowych działających z główną bazą danych firmy.

Oferujemy pracę zdalną na fakturę z umową na czas nieokreślony. Zainteresowany kandydat powinien posiadać własną działalność gospodarczą, w razie potrzeby udzielimy pomocy w jej założeniu.

Nasze wymagania

  • Znajomość środowiska MS SQL Server oraz Transact-SQL
  • Znajomość C# i platformy .NET Standard
  • Znajomość środowiska MS Visual Studio
  • Znajomość MVC i WEB API
  • Znajomość standardów XML/XSLT
  • Znajomość HTML5 i CSS3
  • Znajomość JavaScript, jQuery i Bootstrap
  • Znajomość Angular
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pisania i czytania dokumentacji
  • Doświadczenie w pisaniu dużych projektów kodowych
  • Samodyscyplina
  • Otwartość na nowe technologie i pomysły oraz chęć rozwoju własnych umiejętności
  • Własne miejsce pracy z dostępem do Internetu (firma dostarcza środowisko MS Visual Studio i MS SQL Server)

Mile widziane

  • Znajomość REACT i innych framework’ów JS
  • Znajomość Git i innych systemów wersjonowania kodu
  • Znajomość .NET Core
  • Doświadczenie w optymalizacji (bazy danych i C#)
  • Znajomość zagadnień DevOps

To oferujemy

  • Praca zdalna na fakturę z umową na czas nieokreślony oraz płatnym urlopem
  • Ciekawe wyzwania (AI, automatyzacja podejmowania decyzji, optymalizacja, systemy wyszukiwania, integracja z popularnymi API jak Google AdWords czy eBay i wiele innych zagadnień)
  • Możliwość rozwoju swych umiejętności
  • Praca w przyjaznym, ambitnym i ciekawym zespole ludzi
  • Praca z domu z luźnymi godzinami pracy oraz okazjonalne wizyty w siedzibie firmy w UK
  • Wynagrodzenie: 16 000,00zł - 20 000,00zł miesięcznie (na fakture)

O nas

ExtremeGB Ltd, dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii, prowadząca trzy duże sklepy internetowe (www.outdoorgb.com, www.e-outdoor.co.uk, www.sportsgb.com).

CV proszę wysyłać do końca lutego za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Programista C# Full Stack, małopolskie