Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista C# (Fullstack)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-12-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji - od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

    Ta propozycja to doskonała okazja, aby rozwinąć skrzydła pod okiem doświadczonych Specjalistów, pracować przy budowie aplikacji webowych w projektach na szeroką skalę! Kiedy jak nie teraz? :)
                                                                            A zatem… Dołącz do nas!

    Programista C# (fullstack)
    miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • projektowanie i tworzenie aplikacji webowych w technologii C#,
    • praca z architekturą mikroserwisowa oraz SOA,
    • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej,
    • współpraca z zespołem projektowym w metodologii SCRUM.

    Czego oczekujemy?

    • Komercyjnego doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych w technologiach: ASP.NET MVC, ASP.NET Core MVC, WebServices oraz REST API,
    • mile widziana jest znajomość technologii frontendowych takich jak: Angular, JavaScript, jquery, CSS,
    • znajomośći języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1/B2),
    • zaangażowania oraz otwartości na naukę i nowe rozwiązania.

    Co proponujemy?

    • Udział w interesujących projektach o dużej skali, pracę z nowymi technologiami,
    • pracę wśród doświadczonych Specjalistów, wymianę wiedzy w zespołach projektowych oraz realny wpływ na kształt projektu,
    • konkurencyjne wynagrodzenie (umowa B2B) oraz pakiet benefitów,
    • elastyczny czas pracy (6:00-18:00).

    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;