Oferta pracy

  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • SOLID

Mile widziane

  • .NET

  • .NET Core

  • Visual Studio

  • Rider

  • Docker

  • Swarm

  • WPF

  • Xamarin

  • MVVM

  • SCRUM

  • Git

  • NuGet

  • JIRA

  • Confluence

  • MSSQL

  • PostgreSQL

  • MongoDB

  • CI/CD

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie projektu na bazie dostarczonej dokumentacji analitycznej,

  • wytwarzanie oprogramowania na bazie projektu,

  • tworzenie dokumentacji technicznej oprogramowania,

  • tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych oprogramowania,

  • udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania.

Nasze wymagania

  • umiejetność pracy w zespole,

  • umiejętność samodzielnego i kreatywnego rozwiązywania problemów,

  • umiejętność uczenia się,

  • wewnetrzna motywacja do ciągłego poszerzania własnego kompetencji,

  • umiejetność planowania pracy oraz samodyscyplina w realizacji planów,

  • dobra znajomość zagadnień programowania obiektowego w tym reguł SOLID,

  • dobra znajomość języka C#,

  • znajomość języka angielskiego (czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej).

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Informatyka , Elektronika),

  • doświadczenie w realizacji projektów na platformie .NET Framework lub .NET Core,

  • znajomość środowiska Visual Studio lub Rider,

  • znajomość konceptu Domain Driven Design,

  • znajomość paradygmatu Events Driven Architecture,

  • znajomość zagadnień wirtualizacji, konteneryzacji - Docker, Swarm

  • znajomość platormy WPF, XAMARIN,

  • znajomość wzorca MVVM,

  • znajomość metodyki SCRUM,

  • znajomość zagadnień Git, NuGet, JIRA, Confluence,

  • doświadczenie w pracy z MSSQL, PostgreSQL, MongoDB,

  • znajomość praktyk i narzędzi CI/CD.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • indywidualne podejście do każdego pracownika,

  • równowagę między życiem zawodowym i prywatnym,

  • wdrożenia i realizacja nowatorskich projektów,

  • praca w przyjaznej atmosferze w zespole specjalistów z branży IT.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Apator Telemetria Sp. z o.o.

Grupa Apator to dynamiczna Polska grupa kapitałowa, w skład której wchodzi kilkanaście spółek zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Jest pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych i jedną z największych polskich firm na rynku elektronicznym w branży IoT.

W Grupie Apator spółka Telemetria odpowiada za opracowanie oraz produkcję rozwiązań telemetrycznych dedykowanych dla aglomeracyjnych sieci ciepłowniczych, energetycznych, wodociągowych oraz gazowniczych. W naszej ofercie znajdują się urządzenia odczytujące i transmitujące dane z ciepłomierzy, wodomierzy, liczników energii elektrycznej oraz węzłowych urządzeń zarządzających, jak również systemowe aplikacje informatyczne. Projektujemy, produkujemy i wdrażamy urządzenia do odczytu danych pomiarowych za pomocą różnych technologii bezprzewodowych i przewodowych, w szczególności opartych o standardy GSM/GPRS, M-Bus, Wireless M-Bus, LoRa, NB-IoT, Sigfox, PLC.

Przewiń do profilu firmy

Poziom umiejętności

  • Preferowany: Medium lub Senior

  • Akceptowalny: Junior z min. jednorocznym doświadczeniem