Programista C#

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    DPK System – polski producent oprogramowania na rynku transportowym to
    wiodący na rynkach polskich i zagranicznych producent i dostawca autorskiego oprogramowania wspierającego zarządzanie przewozami.

    Dwadzieścia lat doświadczenia w branży IT, pozwoliło nam stworzyć innowacyjne rozwiązania informatyczne w dziedzinie transportu, komunikacji, ratownictwa medycznego oraz innych gałęziach przemysłu. Nasze oprogramowanie oparte jest o najnowsze technologie z wykorzystaniem zaawansowanych algorytmów optymalizacji i sztucznej inteligencji.

    Kilkudziesięcioosobowy zespół pracowników składa się z doświadczonych programistów, stale podnoszących swoje kwalifikacje, konsultantów wdrożeniowych będących merytorycznymi fachowcami w branży transportowej i informatyce, oraz serwisantów zawsze gotowych do pracy dla użytkowników systemów.

    Dołączając do nas znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą, będziesz pracować w zespole, w którym panuje przyjazna niekorporacyjna atmosfera, rozwiniesz swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, a dodatkowo zatroszczymy się o Twoje zdrowie (prywatna opieka medyczna), Twoją kondycję (dofinansowanie do sportu i rekreacji, karty MultiSport, itp.), Twoją rozrywkę (imprezy integracyjne, wyjazdy na narty, itp.). Liczymy, że wesprzesz nas w rozwoju polskich, innowacyjnych technologii w dziedzinie transportu.

    Zamierzamy powiększyć nasz zespół o następujące stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków (Wieliczka)

    Opis stanowiska:

    Obowiązkiem przyszłego pracownika będzie praca w jednym z zespołów przy tworzeniu oprogramowania, udział w pracach projektowych, testach oraz współpraca z innymi zespołami w firmie.

    Jeśli wiesz czym jest programowanie, interesują Cię zagadnienia związane z algorytmami optymalizacyjnymi i chcesz czegoś więcej niż klepanie kodu pozwól nam dowiedzieć się o twoim istnieniu i prześlij zgłoszenie

    Oczekujemy:

    • dobrej, praktycznej znajomości C#,
    • dobrej znajomości technik obiektowych (OOP),
    • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
    • kreatywności i dobrej organizacji pracy,
    • zdolności analitycznych i odpowiedzialności.

    Dużą wartością jest dla nas zaangażowanie w pracę, orientacja na rozwiązywanie problemów i poszukiwanie rozwiązań.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • doświadczenie praktyczne (w tym własne projekty)
    • znajomość ASP.net MVC,
    • znajomość T-SQL,
    • umiejętność tworzenia aplikacji bazodanowych,
    • znajomość bibliotek DevExpress,
    • znajomość C++, STL i MFC,
    • znajomość JavaScript.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę i możliwość zdobywania nowych doświadczeń,
    • stały kontakt z najnowszymi technologiami Microsoft,
    • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
    • przyjazną i bezkonfliktową atmosferę w firmie,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • pakiet Multisport.

    List motywacyjny oraz CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji).

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DPK System (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    bottom