Oferta pracy

Soneta Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wadowicka 8A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Soneta Sp. z o.o.

Wadowicka 8A

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .Net

  • C#

  • Git

Mile widziane

  • SQL

  • Oracle

  • JavaScript

  • CSS

  • HTML

  • .NET Core

  • Visual Studio

  • Azure DevOps

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i utrzymanie wysokiej jakości kodu źródłowego

  • rozwój systemu ERP i wsparcie zespołu projektowego

  • przygotowywanie testów automatycznych

  • aktywny udział w spotkaniach zespołów projektowych i programistycznych

  • realizacja elementów związanych z zarządzaniem kodem źródłowym w oparciu o repozytorium Git

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • preferowane minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w programowaniu

  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie w .Net / C#

  • umiejętność pracy z systemem kontroli wersji kodu Git

  • doświadczenia bazodanowe w programowaniu oraz projektowaniu oprogramowania

  • znajomość wzorców projektowych oraz zasad programowania

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca posługiwanie się dokumentacją techniczną

  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej (dobra organizacja czasu pracy)

  • dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • dobra znajomość baz danych (SQL, Oracle)

  • znajomość rozwiązań webowych (np. React)

  • doświadczenia w MS Azure

  • znajomość środowiska programistycznego Visual Studio

  • znajomość HTML5, CSS3, JavaScript

  • znajomość technologii .Net Core

  • znajomość zagadnień w obszarze konteneryzacji

  • znajomość Azure DevOps

  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia)

  • możliwość pracy zdalnej

  • długoterminową współpracę

  • dostęp do nowoczesnych technologii

  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami

  • możliwość współtworzenia nowych koncepcji i rozwiązań IT w firmie

  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy

  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę

  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy

  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów

  • parking samochodowy i rowerowy