Logo Pracuj.pl

Programista C# .NET

Sybilla Technologies Spółka z o.o.O firmie

10 000–16 000
brutto / mies.
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Sybilla Technologies Spółka z o.o.

Toruńska 59

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy programisty C# .NET posiadającego doświadczenie w pracy przy backendzie, a także z urządzeniami i sensorami (np. urządzenia sterowane przez RS232/485, kamery CMOS, sensory pogodowe), oraz z programowaniem na platformie .NET Core (algorytmy numeryczne, zdarzenia, programowanie równoległe, algorytmy przetwarzania obrazów).

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymanie i rozwijanie technologii sterowania teleskopami optycznymi oraz efektywnego pozyskiwania danych obserwacyjnych, ich przechowywania, monitorowania jakości oraz raportowania wyników z łańcucha procesującego (ang. pipelines, workflow). W zakres obowiązków będzie wchodzić tworzenie i udoskonalanie sterowników urządzeń, integracja i optymalizacja oprogramowania dla robotycznych sensorów, rozwój algorytmów do analizy danych optycznych, oprogramowanie do łączenia sensorów w sieci. Mile widziana znajomość Pythona lub JavaScript/TypeScript. Praca związana jest z budową globalnej sieci sensorów na potrzeby monitorowania przestrzeni okołoziemskiej.

Osoby aplikujące proszone są o podanie przykładów własnego kodu, aplikacje nie posiadające linku do próbki kodu nie będą rozpatrywane.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (informatyka, fizyka, matematyka lub kierunki pokrewne),
  • 4 letnie doświadczenie w programowaniu w C# obejmujące przynajmniej jedno z zagadnień: sterowniki dla urządzeń, algorytmy numeryczne.
  • bardzo dobra znajomość platformy .NET, wzorców projektowych oraz programu Visual Studio),
  • profesjonalne podejście do pracy, inicjatywa, samodzielność i zaangażowanie,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się oraz czytanie dokumentacji i literatury technicznej,
  • umiejętność tworzenia, wdrażania i monitorowania oprogramowania sterującego złożonymi systemami.

To oferujemy

  • praca zdalna lub mieszana
  • pakiet medyczny
  • kursy i szkolenia
  • firmowa biblioteka

O nas

Sybilla Technologies, sp. z o.o. (ST) provides industry standards’-based IT solutions for the scientific research and development that can also be applied in the general public domain. We focus on the fields of observational astronomy, astrophysics, and utilize the contemporary approach and modern software architecture, and techniques.

ST is one of the key Polish contributors to Space Surveillance and Tracking to ESA, EU SST, POLSA. The company focuses on the area of professional, ground-based astronomical observatories and amateur, standalone telescopes by taking advantage of the profound knowledge in the field of the observational astrophysics and deep understanding of the novel technologies required for successful IT expert systems delivery. Company helps to operate more than fourteen telescopes on five continents and is developing software for the next ten to come online in next two years.

The mission of Sybilla Technologies is to become the premier provider of the software for autonomous and robotic telescopes and telescope networks for both, the amateurs and professionals.

Sybilla Technologies is dedicated to building long-term relationships with customers through quality, training and customer support and aims to be recognized as the leading company in Europe in the field of autonomous astronomical observatories’ software.

Programista C# .NET, Toruńska 59, Bydgoszcz