Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C# / .NET

AUCOTEC Polska sp. z o.o.

  • Wolności 14, Jelenia Góra
    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Wolności 14

Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

  • implementacja i rozwijanie nowych oraz istniejących rozwiązań wokół produktu Engineering Base

Nasze wymagania

  • umiejętność programowania w technologiach: C# / ASP.NET / design pattern

  • znajomość środowiska MS Visual Studio, Azure DevOps oraz Git

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego

  • zaangażowanie, pasja i kreatywność, solidność

  • mile widziana znajomość technologii Node.js / TypeScript / Angular 2 / Apache Cordova oraz rozwiązań CAD/CAE

To oferujemy

  • pracę nad ciekawymi, różnorodnymi projektami w międzynarodowym środowisku

  • umowę o pracę

  • możliwość pracy w modelu hybrydowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu i efektywności

  • miłą atmosferę oraz odpowiednie narzędzia pracy

O nas

AUCOTEC Polska sp. z o.o. jest polskim oddziałem powstałego w 1985 r., niemieckiego przedsiębiorstwa AUCOTEC AG, które zajmuje się tworzeniem oprogramowania inżynieryjnego dla kompletnego cyklu życia maszyn, fabryk i systemów mobilnych.

Rozwiązania firmy AUCOTEC umożliwiają m.in. wykonanie schematów elektrycznych, diagramów przepływu, projektowanie sterowni i dyspozytorni dużych instalacji przemysłowych, sterowanie procesami, jak również wykonanie projektów okablowania dla branży Automotive.

Dzięki swej unikalnej, kooperatywnej platformie oprogramowanie AUCOTEC pozwala na integrację procesów przemysłowych.

www.aucotec.com