Oferta pracy

Prescient Sp. z o.o.O firmie

  • Aleja Pokoju 1, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Prescient Sp. z o.o.

Aleja Pokoju 1

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • .NET Core

Mile widziane

  • MS SQL Server

  • Angular

  • Redux

  • TypeScript

  • RabbitMQ

  • PostgreSQL

O projekcie

• Tworzymy zwinne 4 osobowe zespoły programistów

• Implementujemy zwinny SDLC, pracujemy w 2 lub 3 tygodniowych sprintach i naprawdę nie udajemy Scrum’a – my go po prostu stosujemy

• Każdy zespół jest wspierany przez dedykowanego QA inżyniera

• Każdy zespół współpracuje z dedykowanym zespołem Product Management

• Znajdujemy czas na ciągłe podnoszenia naszych kwalifikacji

Twój zakres obowiązków

Tworzenie rozwiązań opartych o najnowsze technologie, głównie poprzez pisanie kodu źródłowego, tworzenie dokumentacji, udział w spotkaniach projektowych oraz czynny wkład w kształtowanie tego jak wyglądają nasze produkty.

Nasze wymagania

  • Programowanie w C# / .Net / .Net Core

  • Mile widziane doświadczenie z Angular, Redux, TypeScript, RabbitMQ, PostgreSQL, MS SQL Server

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność pracy w zespole, pasja i zaangażowanie

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie gwarantowane przez inwestorów z Doliny Krzemowej

  • Elastyczna forma umowy (B2B, UoP)

  • Praca zdalna, w biurze lub hybrydowa

  • Ubezpieczenie medyczne, dostęp do platform szkoleniowych, dostęp do obiektów sportowych, nauka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Prescient to firma, która wprowadza najnowszą technologię do branży budowlanej.

Postawiliśmy sobie za cel zrewolucjonizować podejście do projektowania, produkcji i konstrukcji budynków. Jeśli możesz poświęcić 2 minuty i 15 sekund, to zobacz w praktyce jakie są wyniki naszej pracy. Mieliśmy to szczęście, że jeden z naszych budynków powstawał w sąsiedztwie tradycyjnej budowy „żelbetowej”. Postanowiliśmy wykonywać 1 zdjęcie dziennie, aby pokazać to, co osiągnęliśmy w zaledwie 8 lat istnienia firmy. Zobacz sam: https://www.youtube.com/watch?v=lJ9RnBwA6Bg

W czasie tych 8 lat zbudowaliśmy własny, opatentowany system budownictwa, a więcej o nim znajdziesz tutaj: https://prescientco.com/approach/technology-innovation/

Aby osiągnąć powyższe, pracowaliśmy ciężko od 2012, zaczynaliśmy od kilku osób, a obecnie mamy zespół blisko 70 programistów, testerów, architektów oprogramowania i DevOps, którzy wspólnie pracują nad rozwojem oprogramowania do wsparcia naszego biznesu oraz integracji z systemami firm trzecich.

Przewiń do profilu firmy