Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C#.NET

"ZDROWA ŻYWNOŚĆ" - JUSTYNA SKIERKAO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o dzieło
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozbudowa i testy oprogramowania,

  • współpraca w celu zbierania wymagań do optymalizacji i rozbudowy aplikacji,

  • rozwiązywanie problemów,

  • realizowanie prac rozwojowych i utrzymaniowych.

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość programowania C#.NET/Windows/Desktop,

  • znajomość relacyjnego modelowania baz danych (MsSQL),

  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania,

  • zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • solidność, dokładność i terminowość.

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o dzieło,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość realizacji własnych pomysłów i koncepcji, C.V. z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych