Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista C# .Net

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 29.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz pracy w rozwijającej się firmie? Chciałbyś mieć wpływ na kształt dostarczanych i utrzymywanych rozwiązań? Jesteś cierpliwy, samodzielny i nie boisz się pracy z klientem? Zwracasz uwagę na atmosferę pracy i nie lubisz dużych korporacji informatycznych? Dobrze trafiłeś.

    W związku z rozpoczęciem nowego, innowacyjnego projektu firma telekomunikacyjno-informatyczna COMFORTEL Sp. z o. o. zatrudni na stanowisko:

    PROGRAMISTA C# .NET

    Miejsce pracy: Tychy

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • udział w procesie projektowania rozwiązania,
    • tworzenie nowych funkcjonalności w ramach projektu,
    • realizacja testów jednostkowych i integracyjnych.

    WYMAGANIA:

    • dobra znajomość języka C# oraz zagadnień programowania obiektowego,
    • doświadczenie w realizacji projektów na platformie .NET i tworzeniu aplikacji WinForms,
    • znajomość języka angielskiego (czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej).

    DODATKOWE ATUTY:

    • doświadczenie w realizowaniu projektów z wykorzystaniem systemów baz danych SQL w szczególności opartych o bazę PostgreSQL,
    • znajomość zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych jak i mapowania obiektowo-relacyjnego (ORM),
    • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w oparciu o komponenty DevExpress WinForms, WPF.

    OFERUJEMY:

    • umowa o pracę lub B2B,
    • możliwość pracy zdalnej (dwa dni w tygodniu),
    • prywatna opieka medyczna,
    • pracę w zwinnych metodykach wytwarzania SCRUM,
    • ciekawe projekty tworzone w oparciu o najnowsze technologie i trendy,
    • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia techniczne i "miękkie", warsztaty),
    • dla chętnych wypady integracyjne w góry,
    • praca w zgranej grupie developerów.
    Kandydat ubiegający się na to stanowisko proszony jest o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj z dołączoną klauzulą o ochronie danych. W CV prosimy o zamieszczenie m.in. informacji dotyczących: przebiegu edukacji oraz tryby jego uzyskania, nazwy szkół, rok ukończenia miejsce zamieszkania, przebieg pracy zawodowej itp.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Comfortel Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Comfortel Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Więcej informacji na stronie www.comfortel.pl