Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista C#

  • Świdnica (pow. zielonogórski), Zielona Góra, Szprotawa, Żary, Nowa Sól, Kożuchów, Nowogród Bobrzański, Sulechów, Sulęcin, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma ELWIZ SA jest producentem wysokiej klasy okien i drzwi w technologii PVC oraz ALUminium. Działamy od roku 2003 i jesteśmy w fazie intensywnego rozwoju.

    To ludzie tworzą firmę, dlatego do Naszego zespołu zapraszamy osoby z doświadczeniem w obszarze produkcji, ale również osoby na początku drogi zawodowej.

    Pozwól nam Cię poznać.

    W tej chwili do Naszego Zakładu w Świdnicy (okolice Zielonej Góry) poszukujemy:
    PROGRAMISTA C#
    Miejsce pracy: Świdnica

    Wymagania:

    • min. dwuletnie doświadczenie w programowaniu w języku C#
    • znajomość technologii.NET,C# i ASP.NET
    • umiejętność tworzenia aplikacji WPF,UWP w technologii trójwarstwowej
    • umiejętność tworzenia aplikacji WinForms
    • znajomość T-SQL
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość oprogramowania CDN XL - Comarch (mile widziane)

    Zadania:

    • tworzenie, rozwój oraz utrzymywanie aplikacji
    • opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie rozwiązań programistycznych
    • wdrażanie i wsparcie dla istniejących systemów aplikacji

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej Firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Stałość zatrudnienia (umowa o pracę)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość korzystania z bezpłatnych lekcji języka angielskiego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania
    bądź prosimy o kontakt tel. 690 463 477.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

    bot