Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C#

Alliance Technology Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowskiego 29, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Alliance Technology Polska Sp. z o.o.

Dąbrowskiego 29

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • JavaScript

  • ASP.NET

  • Ajax

  • Linq

  • SQL

  • UML

Twój zakres obowiązków

  • implementacja i wykonywanie zadań zgodnie ze specyfikacją wymagań

  • refaktoring i optymalizacja istniejących mechanizmów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne - (także student 4 i 5 roku)

  • bardzo dobra znajomość C# i technologii .NET, ASP.NET, JavaScript, Ajax, Linq

  • bardzo dobra znajomość środowiska Visual Studio 2010 (lub wyższe)

  • znajomość SQL, technologii Nhibernate, systemu kontroli wersji

  • znajomość języka UML

  • znajomość i zastosowanie wzorców projektowych

  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku

  • umiejętność pracy w grupie oraz silna motywacja do poszerzania wiedzy i rozwoju osobistego

  • szybka umiejętność przyswajania nowych technologii

  • umiejętność pracy w zespole

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem

  • możliwość rozwoju poprzez wdrażanie i realizację własnych pomysłów

  • ciekawą pracę w nowoczesnym biurowcu w ,,Sercu Jeżyc’’

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • firmowa biblioteka

Alliance Technology Polska to firma informatyczna z ponad dziesięcioletnim stażem, której zaufały znane firmy nie tylko w Polsce, ale i za granicą. ATP zajmuje się wytwarzaniem systemów dla złożonych procesów biznesowych, co ułatwia i przyspiesza ich obsługę. Cechą charakterystyczną działalności spółki jest połączenie wieloletniego doświadczenia naszych specjalistów z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Alliance Technology Polska to firma z dziesięcioletnim stażem w branży

ATP tworzy grupa specjalistów

współpracujemy z firmami znanymi na rynku lokalnym jak i międzynarodowym

dogodna lokalizacja nowoczesnego biura (poznańskie ,,Serce Jeżyc’’)

Przewiń do profilu firmy