Logo Pracuj.pl

Programista C#

Alliance Technology Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Alliance Technology Polska Sp. z o.o.

Dąbrowskiego 29

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • JavaScript

  • ASP.NET

  • Ajax

  • Linq

  • SQL

  • UML

Twój zakres obowiązków

  • implementacja i wykonywanie zadań zgodnie ze specyfikacją wymagań
  • refaktoring i optymalizacja istniejących mechanizmów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne - (także student 4 i 5 roku)
  • bardzo dobra znajomość C# i technologii .NET, ASP.NET, JavaScript, Ajax, Linq
  • bardzo dobra znajomość środowiska Visual Studio 2010 (lub wyższe)
  • znajomość SQL, technologii Nhibernate, systemu kontroli wersji
  • znajomość języka UML
  • znajomość i zastosowanie wzorców projektowych
  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w grupie oraz silna motywacja do poszerzania wiedzy i rozwoju osobistego
  • szybka umiejętność przyswajania nowych technologii
  • umiejętność pracy w zespole

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem
  • możliwość rozwoju poprzez wdrażanie i realizację własnych pomysłów
  • ciekawą pracę w nowoczesnym biurowcu w ,,Sercu Jeżyc’’
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • firmowa biblioteka

Alliance Technology Polska to firma informatyczna z ponad dziesięcioletnim stażem, której zaufały znane firmy nie tylko w Polsce, ale i za granicą. ATP zajmuje się wytwarzaniem systemów dla złożonych procesów biznesowych, co ułatwia i przyspiesza ich obsługę. Cechą charakterystyczną działalności spółki jest połączenie wieloletniego doświadczenia naszych specjalistów z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Alliance Technology Polska to firma z dziesięcioletnim stażem w branży

ATP tworzy grupa specjalistów

współpracujemy z firmami znanymi na rynku lokalnym jak i międzynarodowym

dogodna lokalizacja nowoczesnego biura (poznańskie ,,Serce Jeżyc’’)

Programista C#, Dąbrowskiego 29, Poznań