Logo Pracuj.pl

Programista C#

Consultronix Spółka AkcyjnaO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • .NET Core

  • SQL

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i implementacja nowych funkcji systemu enova365
  • projektowanie i implementacja nowych funkcji systemu do automatycznej analizy chorób oczu
  • utrzymanie oraz rozwój istniejących aplikacji
  • testowanie rozwiązań
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • szkolenie i wsparcie techniczne użytkowników systemu

Nasze wymagania

  • znajomość programowania w języku C#
  • znajomość platformy .Net, .Net Core
  • doświadczenie w pracy w środowisku Visual Studio
  • znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych
  • znajomość narzędzi kontroli wersji: Git
  • umiejętność analitycznego myślenia, diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • samodzielność w pracy, odpowiedzialność oraz dokładność
  • komunikatywność i otwartość

Mile widziane

  • doświadczenie w tworzeniu dodatków enova365
  • znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP
  • znajomość zagadnień z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw
  • znajomość XAML, Avalonia UI
  • znajomość języka Python
  • znajomość projektowania i rozwoju API
  • znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji rozproszonych (SOAP, REST, mikroserwisy)
  • znajomość zagadnień hurtowni danych

To oferujemy

  • dowolna i elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza)
  • pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku medycznym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny: Karta MultiSport, prywatna Opieka Medyczna, bilety do kina, spotkania Integracyjne
  • przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach.
  • możliwość 100% pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • Karta Multisport
  • bilety do kina
  • świąteczne prezenty

Consultronix Spółka Akcyjna

Consultronix SA od ponad 30 lat zajmuje się wyposażaniem placówek ochrony zdrowia w sprzęt medyczny od ponad 40 światowych producentów. Naszą specjalnością są okulistyka, urologia, kardiologia, dermatologia oraz diagnostyka obrazowa.

Programista C#, Poznań