Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C#

Starsoft

4 00015 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Wita Stwosza 9B
    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • praca zdalna

Starsoft

Wita Stwosza 9B

Pruszcz Gdański

Firma Starsoft jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań informatycznych tworzonych w oparciu o najnowsze technologie. Pracujemy w środowisku krajowym i międzynarodowym oferując innowacyjność, profesjonalizm i kompetencje na najwyższym poziomie.

Zadania

  • udział w projektach realizowanych dla międzynarodowych producentów systemów CAD
  • tworzenie graficznego systemu projektowania i wizualizacji 3D
  • projektowanie i implementacja oprogramowania w środowisku MS Visual Studio

Wymagania

  • doświadczenie lub dobra znajomość programowania w języku C# lub C++
  • mile widziana znajomość MS Visual Studio
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • ciekawą pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne