Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C#

ZAMEL spółka z o.o.O firmie

  • Zielona 27, Pszczyna
    Pszczyna, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ZAMEL spółka z o.o.

Zielona 27

Pszczyna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, rozwijanie oprogramowania embedded oraz utrzymanie mikroserwisów do sterowania automatyką budynkową;

  • praca nad nowymi, ciekawymi projektami;

  • rozmowy z klientami;

  • współpraca z zewnętrznymi firmami.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość C# (minimum 2 lata doświadczenia), GIT, ASP.NET Core (REST API), Linux oraz baz danych NoSQL i SQL

  • (PostgreSQL, Redis);

  • mile widziane obeznanie w systemach IoT i metodach komunikacji z urządzeniami w tym MQTT, sockets (UDP/TCP) oraz

  • rozwiązaniach radiowych;

  • mile widziana znajomość C/C++ dla rozwiązań embedded.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ciekawa i rozwijająca praca

  • korzyści pozapłacowe

Zamel to polski producent urządzeń elektrotechnicznych, kabli oraz przewodów z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku światowym. ZAMEL jest producentem inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń sterowanych poprzez WiFi – SUPLA, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Przewiń do profilu firmy