Oferta pracy

Programista C#

MedsoftO firmie

Medsoft

Zygmunta Słomińskiego 15/lok. 506

Warszawa

Firma Medsoft działa na rynku oprogramowania medycznego już od 1995 r. Podstawowym profilem naszej działalności jest tworzenie oprogramowania oraz integracja systemów informatycznych dla firm medycznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby, z którą będziemy mogli realizować nasze cele.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiadała za stworzenie nowego modułu do istniejącego oprogramowania, a następnie za rozwój i serwis stworzonej aplikacji.

Wymagania:

  • programowanie w c# .NET co najmniej 4.0
  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • znajomość języka anielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość systemu kontroli wersji Git

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach
  • szansę rozwoju zawodowego
  • kartę MultiSport
  • przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy