Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista C#

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-02-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

European Security Trading Polska Sp. z o.o.

EST Polska jest firmą zajmującą się dostarczaniem systemów zabezpieczeń w technologii IP. Koncentrujemy się na zunifikowanych i otwartych platformach dla nadzoru wizyjnego, kontroli dostępu, wykrywania włamań oraz identyfikacji tablic rejestracyjnych, jak również hardware renomowanych producentów.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy programistów do rozwijania naszych produktów.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zadania:

  • rozwój oprogramowania w środowisku .Net,
  • integracja rozwiązań różnych firm z wykorzystaniem dostępnych API,
  • bieżąca obsługa kodu, naprawa usterek oraz tworzenie nowych funkcji programu,
  • edytowanie automatycznego instalatora oprogramowania,
  • aktualizacja dokumentacji technicznej.

Programista będzie podlegać bezpośrednio managerowi do spraw rozwoju oprogramowania.

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (tytuł magistra, inżyniera, studenci ostatnich lat) na kierunku informatyka lub pokrewne,
  • doświadczenia w komercyjnych projektach programistycznych C# .Net - minimum 1,5 roku,
  • praktycznej znajomości zagadnień programowania obiektowego,
  • dobrej znajomości języka angielskiego, również w zakresie zagadnień technicznych (praca w zespole międzynarodowym),
  • efektywnej komunikacji,
  • samodzielności oraz chęci do ciągłego poszerzania wiedzy w zakresie nowych technologii, związanych z systemami bezpieczeństwa w technologii IP.

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o technologię WPF oraz wzorzec MVVM,
  • znajomość zagadnień programowania wielowątkowego,
  • doświadczenie w pracy z bazami Microsoft SQL Server,
  • doświadczenie w tworzeniu instalatorów aplikacji.

Oferujemy

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pełny wymiar czasu pracy),
  • świetną lokalizację: nasze biuro mieści się na ul. Wilczej, czyli w samym sercu Warszawy,
  • istotny wpływ na kształt tworzonych rozwiązań,
  • udział w innowacyjnych projektach dla jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin IT,
  • wynagrodzenie 3000-5000 zł netto (do negocjacji; zależne od doświadczenia i umiejętności),
  • pakiet medyczny i kartę MultiSport.

Prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.

Więcej o nas na stronie: europeansecuritytrading.com/pl

Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się