Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C#

INSTYTUT AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Wystawowa 1

Śródmieście

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nowych projektów programistycznych dla energetyki, utrzymywanie istniejących produktów oraz rozbudowa ich funkcjonalności,

  • tworzenie dokumentacji technicznej,

  • wdrożenie produktów programistycznych u klientów ( elektrownie konwencjonalne i wodne, elektrociepłownie, zakłady przemysłowe).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne,

  • doświadczenie przy tworzeniu oprogramowania,

  • dobra znajomość języka C#,

  • doświadczenie w pracy z platformą .Net,

  • znajomość podstaw MySQL oraz Entity Framework / EF Core,

  • znajomość frameworka Windows Forms,

  • znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programowania,

  • mile widziana znajomość REST, SOAP Webservices, HTML/CSS, JavaScript,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • samodzielność i terminowość w realizacji zadań.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • możliwość stosowania najnowszych technologii i framework'ów,

  • atmosferę otwartości i współpracy,

  • opiekuna i wsparcie merytoryczne zespołu,

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, pakiet medyczny, socjalny),

  • Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

O nas

Instytut jest producentem i dostawcą specjalistycznych narzędzi programowych, systemów i urządzeń automatyki dla elektrowni i elektrociepłowni.