Programista C++

  • Warszawa, mazowieckie
  • Warszawa pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.08.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 18.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cryptomage Services Sp. z o.o.

    Cryptomage SA jest nowoczesną firmą z branży cyberbezpieczeństwa. Obecnie rozwijamy unikalny na skalę światową produkt z zakresu wykrywania ataków sieciowych. Kładziemy duży nacisk na kompetencje techniczne oraz biznesowe zespołu. Zatrudniamy zespół kilkunastu doświadczonych naukowców, programistów oraz analityków.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Programista C++ na różnych poziomach doświadczenia, będzie członkiem zespołu projektu Cryptomage Cyber Eye, mającego na celu m.in. stworzenie systemu sprzętowo-programowego do wykrywania anomalii w ruchu sieciowym.

    Przykładowe zadania na oferowanym stanowisku pracy:

    • Tworzenie nowych funkcjonalności Cryptomage Cyber Eye w obszarze obsługi ruchu sieciowego, z wykorzystaniem autorskich algorytmów
    • Tworzenie nowych funkcjonalności w obszarze analityki danych (Big Data), z wykorzystaniem Machine Learning
    • Optymalizacja wydajnościowa
    • Uczestniczenie w podejmowaniu decyzji architektonicznych
    • Wsparcie testów

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu w języku C/C++
    • Wykształcenie wyższe - informatyka, elektronika, telekomunikacja, fizyka, matematyka lub pokrewne
    • Zaawansowana znajomość języka C++
    • Dobra znajomość wzorców projektowych
    • Dobra znajomość zagadnień programowania wielowątkowego

    Mile widziane:

    • Znajomość zagadnień programowania i optymalizacji pod kątem low latency
    • Doświadczenie w pracy z systemami czasu rzeczywistego

    Oferujemy:

    • Rozwój flagowego produktu firmy
    • Uczestnictwo w unikalnym projekcie badawczo-rozwojowym
    • Pracę w sprawnym zespole i w miłej atmosferze, możliwość rozwijania własnych pomysłów
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Dogodną lokalizację
    • Elastyczne godziny pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W CV proszę zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cryptomage SA z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."