Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista C++/C#

Currenda Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Currenda Sp. z o. o. tworzy rozwiązania informatyczne dla polskiego wymiaru sprawiedliwości. Nasza codzienna praca opiera się na współpracy zespołowej a wszystkie aplikacje tworzymy w zwinnym środowisku SAFe. Blisko 170 specjalistów pracuje nad projektami mając istotny wpływ na każdy etap rozwoju oprogramowania.

Aktualnie poszukujemy :

Numer ref.: Miejsce pracy: Sopot/Kraków

Twoje główne zadania to:

  • Systematyczna i kreatywna współpraca w ramach zespołów projektowych (SCRUM) w zwinnej strukturze organizacyjnej (SAFE);
  • Aktywne współtworzenie kultury Agile w firmie;
  • Tworzenie i rozwój aplikacji desktopowych;
  • Współpraca w zespole nad założeniami projektowymi oraz nowymi rozwiązaniami;
  • Programowanie według przygotowanych założeń projektowych;
  • Wytwarzanie, modyfikowanie modułów, nowych funkcjonalności, wysokiej jakości kodu źródłowego oraz dokumentacji;
  • Tworzenie i optymalizacja baz danych;
  • Współpraca z zespołem w celu ciągłego ulepszania pracy.

Wymagania:

  • Min 3 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w programowaniu w języku C++/C# oraz technologii .NET;
  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość baz danych i języka SQL (PL/pgSQL);
  • Podstawowa znajomość języka Java i frameworka SPRING;
  • Znajomość XML (XML Schema, XSLT);
  • Praktyczna znajomość GIT, Jenkins;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w metodyce zwinnej (Scrum);
  • Znajomość Jira, Confluence.

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie medyczne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa Multisport
  • Owoce do biura
  • Szkolenia, kursy
  • Darmowy parking
  • Miejsce parkingowe dla rowerów
  • Imprezy intergracyjne
  • Możliwość tworzenia własnej ściezki rozwoju
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj
wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne