Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C++/C#

NETZSCH Instrumenty Sp. z o.o

  • Halicka 9, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Halicka 9

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • C#

Mile widziane

  • MFC

  • WPF

  • WinForms

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania do sterowania, akwizycji i analizy danych z intrumentów pomiarowych w środowisku Windows

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne

  • Znajomość języków programowania C++ i C# - w tym jednego bardzo dobrze

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość w wykonywaniu zadań

  • Łatwość przyswajania wiedzy technicznej

  • Znajomość technologii: MFC, WPF, WinForms, metody numeryczne

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premią za wyniki

  • Pracę stacjonarną lub hybrydową

  • Umowę o pracę lub B2B

Firma NETZSCH Instrumenty sp. z o.o. tworzy oprogramowanie do sterowania, akwizycji i analizy danych pomiarowych pochodzących z instrumentów wykorzystywanych w analizie termicznej, produkowanych przez macierzystą firmę NETZSCH Gerätebau GmbH.

Przewiń do profilu firmy