Ta oferta pracy jest nieaktualna od 132 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista C++

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nie lubisz monotonii?
    Ambitne wyzwania to Twoja specjalność?
    Interesuje Cię wdrażanie i rozwijanie najnowszych technologii?
    Jeżeli Twoje odpowiedzi na powyższe pytania brzmią TAK, to zapraszamy do nas.

    Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdynia

    Opis stanowiska:

    Jako programista języka C++ staniesz się członkiem zespołu Biura Rozwoju Radmor S.A. pracującego nad innowacyjnymi projektami wojskowymi dotyczącymi technologii Software Defined Radio , która stanowi przyszłość wojskowej łączności cyfrowej. Zostaniesz członkiem innowacyjnych projektów takich jak ESSOR oraz GUARANA . Dzięki Twoim umiejętnościom i doświadczeniu wniesiesz istotny wkład w rozwój oprogramowania działającego na systemach wbudowanych, stanowiącego podstawowy element radiostacji definiowanej programowo. Na tym stanowisku będziesz miał okazję wykorzystać swoje dotychczasowe umiejętności z zakresu programowania, jak również rozwijać się w kierunku, który jest dla Ciebie interesujący.

    Czego oczekujemy od Ciebie:

    • Dobrej znajomości programowania w języku C++ i przynajmniej rok doświadczenia komercyjnego.
    • Praktycznej znajomości systemu Linux.
    • Kreatywności i zaangażowania w realizowane prace.
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej.

    Jakie dodatkowe atuty nas ucieszą:

    • Znajomość zagadnień związanych z technologiami radiokomunikacyjnymi.
    • Wiedza z zakresu notacji UML umożliwiająca rozumienie projektów UML oprogramowania.
    • Doświadczenie w pracy z systemami czasu rzeczywistego.
    • Praktyczna znajomość systemem kontroli wersji.
    • Praktyczna znajomość pracy z systemami ciągłej integracji CI/CD.
    • Praktyczna znajomość narzędzi do zarządzaniami procesem kompilacji takich jak Cmake.
    • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych do wytwarzanego przez siebie kodu.
    • Znajomość języków Python lub Bash.

    Co oferujemy:

    • Budżet na szkolenia, konferencje, kursy językowe oraz literaturę specjalistyczną.
    • Elastyczny, ruchomy czas pracy (core hours 9-14).
    • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe.
    • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych, sportowych (karta Multisport) oraz wypoczynku wakacyjnego.
    • Ergonomiczne, wielomonitorowe stanowiska pracy w nowo powstałych biurach, liczących nie więcej niż 7 osób.
    • Strefę wypoczynku wyposażoną w konsole PS4 VR, stół bilardowy, stół do tenisa, piłkarzyki, darty oraz strefę do ćwiczeń.
    • Bardzo dobrą lokalizację dla osób dojeżdżających do pracy samochodem lub komunikacją miejską.
    • Parking rowerowy.
    • Darmową, nielimitowaną kawę i herbatę
    Aplikację prosimy przesłać klikając przycisk APLIKUJ.
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do RADMOR S.A., wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane
    w ogłoszeniu.

    Pracodawca informuje, że:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest RADMOR S.A. ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia.
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji.
    4. W przypadku chęci udziału w przyszłych rekrutacjach a tym samym zachowania CV w naszej bazie, proszę o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Radmor S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody. Każdą zmianę można zgłosić na adres: [email protected]
    6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Jednak konsekwencją ich niepodania będzie odrzucenie CV bez rozpatrywania.
    8. Pana/Pani dane nie będą profilowane.
    9. Danych osobowych nie przekazujemy do państw trzecich oraz organizacji międzynarodowych.

    4. W przypadku chęci udziału w przyszłych rekrutacjach a tym samym zachowania CV w naszej bazie, proszę o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Radmor S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.