Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C++

CYBID sp. z o.o. sp. k.O firmie

CYBID sp. z o.o. sp. k.

Kuźnicy Kołłątajowskiej 15C

Kraków

Tworzymy specjalistyczne, inżynierskie oprogramowanie i systemy do dokumentowania, analizy oraz rekonstrukcji wypadków drogowych i zdarzeń kryminalnych. Realizujemy innowacyjne i ciekawe projekty rozwojowe i badawcze. Współpracujemy z wiodącymi w kraju jednostkami naukowymi. Jesteśmy rozpoznawalną w branży firmą, o ugruntowanej na rynku pozycji.

Do realizacji prac związanych z rozwojem oprogramowania poszukujemy osób do pracy
na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • rozwijanie nowych funkcjonalności oprogramowania do dokumentacji i analizy zdarzeń drogowych i kryminalnych,
  • uczestnictwo w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania: planowaniu, projektowaniu, implementacji oraz utrzymaniu,
  • analiza wymagań i specyfikacji i usuwanie błędów w oprogramowaniu,
  • tworzenie dokumentacji oprogramowania.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość programowania w języku C++,
  • znajomość biblioteki OpenGL,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca sprawne korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność pracy zespołowej,
  • samodzielność i terminowa realizacja zadań.

Mile widziane:

  • znajomość bibliotek MFC, Qt, OpenCV, programowania relacyjnych baz danych,
  • doświadczenie w pracy w Scrumie, znajomość oprogramowania easyRedmine, platformy Microsoft 365.

Oferujemy

  • praca przy ciekawych i niepowtarzalnych projektach (obronność i bezpieczeństwo),
  • możliwość zdobycia unikalnego know-how, realizacji własnych pomysłów, najnowsze technologie,
  • mały zespół, niekorporacyjna, swobodna i kreatywna atmosfera,
  • fajne, nowe biuro z kącikiem relaksu, nowoczesnym wyposażeniem i nielimitowanym dostępem do kawy,
  • możliwość wykonywania części pracy zdalnie,
  • umowę o pracę na cały etat lub inna forma zatrudnienia.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając przycisk Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne