Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista C++

Comarch SAO firmie

Comarch SA

aleja Jana Pawła II 39A

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • C++

O projekcie

Do naszego zespołu poszukujemy gotowych na nowe wyzwania programistów, o różnym stopniu doświadczenia zawodowego do projektów, prowadzonych w technologii C++.

Podejmując z nami współpracę, będziesz mieć możliwość pracy przy jednym z największych systemów informatycznych w Polsce.

Nie czekaj, aplikuj już dziś i zostań programistą C++.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój modułów oprogramowania

  • Przeprowadzanie testów developerskich (w tym automatyzacja)

  • Wsparcie techniczne i rozwiązywanie problemów związanych z działaniem oprogramowania

  • Tworzenie dokumentacji technicznej oprogramowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne)

  • Znajomość: C++ w zakresie desktopowych aplikacji użytkowych (frontend i backend); relacyjnych baz danych oraz języka SQL

  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (np. Git)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia

  • Komunikatywność

  • Kreatywność

  • Gotowość do przyswajania wiedzy i nowych umiejętności

To oferujemy

  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów