Programista C++ (Local Air Picture)

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Praga-Południe

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • MATLAB

System operacyjny

O projekcie

Dołączając do Pracowni Rozwoju Algorytmów w Systemach C4ISR w naszej firmie, będziesz odpowiedzialny za realizację zadań związanych z opracowaniem systemów rozpoznania oraz automatyzacji i wspomagania dowodzenia, w szczególności za rozwój oprogramowania odpowiedzialnego za fuzję danych z wielu sensorów (radarów).

Twój zakres obowiązków

  • modelowanie komputerowe z wykorzystaniem środowiska Matlab,

  • implementację algorytmów i rozwiązań w języku C++,

  • projektowanie algorytmów,

  • prowadzenie symulacji komputerowych,

  • projektowanie i przeprowadzanie testów oprogramowania,

  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: informatyka, automatyka i robotyka, mechatronika, fizyka techniczna lub inne pokrewne),

  • znajomość algorytmów numerycznych i umiejętność ich implementacji,

  • umiejętność programowania w języku C++,

  • doświadczenie w pracy w środowisku Matlab,

  • umiejętność stosowania metod optymalizacji,

  • chęć szybkiego uczenia się oraz wykorzystywania zdobytej wiedzy,

  • umiejętność rozwiązywania problemów poprzez szukanie niestandardowych rozwiązań,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym (minimum B2),

  • cechy osobowości pozwalające na efektywną pracę w zespole projektowym,

  • poświadczenie bezpieczeństwa osobowego lub gotowość do poddania się procedurze sprawdzającej w celu przyznania certyfikatu bezpieczeństwa.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych ze statystyką matematyczną,

  • znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programowania,

  • doświadczenie w pracy w roli członka zespołu dużych projektów informatycznych,

  • znajomość Pythona lub innego języka skryptowego,

  • znajomość systemu kontroli wersji Git.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • ciekawą, odpowiedzialną, ambitną oraz stabilną pracę,

  • stały rozwój kompetencji oraz specjalistycznej wiedzy dzięki działaniu w zespole profesjonalistów oraz rozbudowanemu systemowi szkoleń,

  • możliwość realizacji prac doktorskich z zakresu tematyki badawczej firmy,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,

  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, itp.),

  • dostęp do najnowocześniejszej technologii,

  • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich, dla studentów ostatnich lat studiów,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

PIT-RADWAR S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Przewiń do profilu firmy