Oferta pracy

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++

  • SQL

  • UNIX

  • Windows

Mile widziane

  • Perl

  • Python

  • awk

  • Spring Boot

  • UML

  • Spring

  • Hibernate

  • JEE

  • REST

  • Git

  • Jira

O projekcie

Poszukujemy osoby, która będzie uczestniczyła w migracji oraz gruntownej modernizacji technologicznej systemu wykonującego 250 tysięcy operacji na sekundę oraz obsługujących kilkadziesiąt milionów użytkowników w całej Polsce. Jeśli posiadasz komercyjne doświadczenie w języku C/C++, znasz relacyjne bazy danych, jesteś otwarty na nowe wyzwania i dzielenie się wiedzą - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zaaplikowania!

(rekrutacja prowadzona online)

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja rozwiązań

  • Testowanie funkcjonalnym wytworzonego oprogramowania

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej

  • Dokumentowanie kodów źródłowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność programowania strukturalnego i obiektowego

  • Znajomość języka C, C++

  • Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych oraz znajomość języka SQL

  • Doświadczenie programistyczne w zakresie tworzenia aplikacji na platformę Windows lub UNIX

  • Znajomość języka angielskiego na potrzeby czytania dokumentacji technicznej oraz udziału w szkoleniach/konferencjach

  • Znajomość bazy danych DB2 oraz systemu z/OS

  • Umiejętność programowania skryptów w powłoce systemu MS Windows i Unix

  • Znajomość języków skryptowych (np. perl, python, awk)

  • Znajomość narzędzi wspierających automatyzację procesów wytwórczych (automatyczne testowanie, ciągła integracja)

  • Znajomość metodyki UML

  • Znajomość  środowiska Java, technologii Spring, Spring Boot, Hibernate, JEE, REST

  • Znajomość narzędzi Git, JIRA

  • Znajmość metodologii Scrum

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy