Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C++

FREY S.J.O firmie

  • Ceramiczna 24A, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FREY S.J.

Ceramiczna 24A

Piaseczno

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • Git

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie platformy dla urządzeń medycznych w zakresie oprogramowania oraz integracji urządzeń peryferyjnych;

  • Tworzenie przyjaznego dla użytkownika interfejsu użytkownika;

  • Współpraca z zespołem programistów i elektroników.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość C++;

  • Umiejętność pisania elastycznego kodu;

  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji SVN / Git;

  • Dobra znajomość technologii baz danych;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym czytać i tworzyć dokumentacje techniczne;

  • Pasja tworzenia rozwiązań innowacyjnych, kreatywność i własna inicjatywa.

Mile widziane

  • Doświadczenie z zakresu programowania systemów wbudowanych;

  • Doświadczenie z zakrsu rozpoznawania obrazów i programowania grafiki;

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na platformy mobilne, systemu macOS i Linux.

To oferujemy

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami;

  • Rozwijanie pasji tworzenia innowacyjnych systemów oprogramowania dla medycyny;

  • Świetną atmosferę pracy;

  • Dużo samodzielności;

  • Konkurencyjne zarobki i elastyczne godziny pracy.