Oferta pracy

ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.O firmie

  • Jutrzenki 118, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.

Jutrzenki 118

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • Linux

  • PostgreSQL

  • MS SQL

  • Visual Studio

  • IntelliJ Idea

  • GCC

  • CMake

Mile widziane

  • Java

System operacyjny

O projekcie

Zespół C++ realizuje tematy związane z zagadnieniem kryptografii, np. rozwój autorskiego produktu jakim jest podpis elektroniczny.

Używamy:

- C++ (od 11 wzwyż),

- Microsoft Visual Studio, IntelliJ Idea, GCC, CMake,

- Kontrola wersji: GIT, Mercurial,

- Zależności: Conan.Io, Artifactory,

- CI: Teamcity,

- Zadania: Jira.

Twój zakres obowiązków

  • Zadania (rozwijanie nowego oprogramowania 50%, utrzymanie: 40%, wdrożenie 10%):

  • Poznanie podstaw zastosowań kryptografii,

  • Pomoc w tworzeniu i rozwijaniu nowych produktów, a także w obsłudze serwisów,

  • Rozwój oprogramowania związanego z podpisem elektronicznym,

  • Rozwój autorskiej biblioteki kryptograficznej Enigmy,

  • Rozwój usług bazujących na bibliotekach kryptograficznych Open-source.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu: informatyka, elektronika lub matematyka/fizyka,

  • 1-4 lata doświadczenia komercyjnego jako programista C++,

  • Znajomość programowania wielowątkowego i sieciowego (TCP, HTTP),

  • Znajomość programowania na systemie Linux (GCC/CMake).

  • Znajomość programowania baz danych (Postgresql, MS SQL Server),

  • Znajomość języka Java,

  • Znajomość kryptografii (biblioteka OpenSSL),

  • Chęć nauki nowych technologii, języków i systemów.

Podział czasu pracy
50%

ROZWIJANIE NOWEGO OPROGRAMOWANIA

40%

UTRZYMANIE

10%

WDROŻENIE

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Różnorodne projekty (komercyjne/publiczne/specjalne),

  • Częściową pracę zdalną,

  • Pracę przy autorskich produktach,

  • Code review, regularny feedback,

  • Stabilną formę zatrudnienia (umowa o pracę/B2B),

  • Udział w szkoleniach, konferencjach, zdobywanie certyfikatów, dofinansowanie do studiów,

  • Płaską strukturę w organizacji w stu procentach o kapitale polskim,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Niekorporacyjną atmosferę, małe zespoły, work-life balance,

  • Wyjazdy/wyjścia integracyjne; zajęcia sportowe (piłka nożna/koszykowa/siatkówka, padl, planszówki, sekcja rowerowa/ biegowa/ off-road/ pływacka), przyjazną atmosferę pracy,

  • Pakiet benefitów: Medicover, Multisport, dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Zapewniamy bezpieczeństwo Państwu, Instytucji, Obywatelowi.

Przewiń do profilu firmy