Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C++/Qt

Omtech Sp. z o.o.O firmie

  • Modularna 11
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Omtech Sp. z o.o.

Modularna 11

Warszawa

Omtech to kilkudziesięcioosobowa firma działająca w obszarze zabezpieczeń elektronicznych w postaci monitoringu GPS, CCTV oraz urządzeń do zabezpieczenia obiektów stacjonarnych. Od ponad dekady z sukcesem operujemy na rynku polskim, wprowadzając nowoczesne i innowacyjne rozwiązania.
Poszukujemy programisty do zespołu zajmującego się elektronicznymi systemami zabezpieczeń.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój oprogramowania systemów monitorowania obiektów
  • Testowanie tworzonego oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Biegła praktyczna znajomość języka C++ z wykorzystaniem biblioteki Qt,
  • Dobra znajomość środowiska Qt Creator
  • Znajomość środowiska Linux
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i tworzenie dokumentacji

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów kontroli wersji - Git

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym,
  • Wygodną formę współpracy: umowa o pracę/ B2B,
  • Udział w ciekawych, innowacyjnych projektach opartych o Qt,
  • Wsparcie za pomocą Jira i Confluence,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • Pakiet opieki medycznej - Enel Med,
  • Miejsce parkingowe na samochód.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania oraz podanie oczekiwanego wynagrodzenia i szczegółów dotyczących wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego związanego z programowaniem w Qt lub samym C++.

Ogłoszenie archiwalne