Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C++

Wazdan Solutions Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • Microsoft Excel

Mile widziane

  • Python

  • Git

System operacyjny

O projekcie

Lubisz matematykę i chcesz dołączyć do doświadczonego zespołu, by wspólnie tworzyć gry, które podbijają świat?

Świetnie! To właśnie Ciebie szukamy!

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, implementacja, testowanie różnego rodzaju aplikacji wykorzystujących zagadnienia z zakresu statystyki matematycznej w środowiskach Linux lub Windows.

Nasze wymagania

  • co najmniej średnia znajomość C++ (wersja 11 i wyższe, STL) i praktyczne doświadczenie związane z tym językiem

  • znajomość zagadnień związanych ze statystyką matematyczną i umiejętność implementacji algorytmów numerycznych

  • co najmniej podstawowa znajomość systemu Linux oraz jego narzędzi programistycznych

  • dbanie o wysoką jakość kodu oraz umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

  • umiejętności analityczne

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra znajomość aplikacji arkuszy kalkulacyjnych i umiejętność efektywnego wykonywania za ich pomocą obliczeń z zakresu statystyki matematycznej

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentów technicznych

  • znajomość zagadnień teorii gier

  • doświadczenie w pracy ze średnimi lub dużymi projektami informatycznymi

  • znajomość języka skryptowego Python/Bash

  • znajomość systemu kontroli wersji Git

  • znajomość Jira

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

  • elastyczny czas pracy

  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • niekorporacyjną atmosferę

  • typ pracy ustalany indywidualnie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • poniedziałki z pyszne.pl

Wazdan to uznany i wielokrotnie nagradzany producent gier przeglądarkowych (HTML5) o zasięgu globalnym. Działamy na ponad 20 uregulowanych rynkach, dostarczając rozrywkę milionom graczy na całym świecie. Nasze portfolio liczy ponad 150 gier i obecnie rośnie w tempie 18+ tytułów rocznie.

Swój sukces zawdzięczamy stałemu poszukiwaniu i systematycznemu dostarczaniu ważnych dla graczy innowacji. Za każdą z nich stoi doświadczony i stale rozwijający się zespół utalentowanych i zaangażowanych ludzi, których połączyła pasja do gier.

Jest nas już ponad 150 i nieustannie poszukujemy nowych talentów.

Dołącz do #TeamWazdan!

Przewiń do profilu firmy